Profil spoločnosti

Naša spoločnosť ECO Technologies s.r.o. bola založená v roku 2012 za účelom sprístupnenia energeticky nenáročných, kvalitných a overených výrobkov (tzv. ekologických technológií) v oblasti chladenia, vetrania, vykurovania a odvlhčovania v naozaj zaujímavých cenách a to nielen pre profesionálov z oboru, ale aj pre bežných zákazníkov. 

Od roku 2021 sme do nášho portfólia zaradili aj dodávku a inštaláciu fotovoltických zariadení.

Cieľom je ponúkať produkty, ktoré prispievajú ku zvýšeniu komfortu užívateľov a navyše im zabezpečia úsporu financií (nízka spotreba energie, vysoká účinnosť) a dlhodobú spokojnosť. 

V ponuke nájdete technológie popredných výrobcov - PANASONIC, DAIKIN (Japonské tepelné čerpadlá, klimatizácie), AIRWELL (Francúzske klimatizácie), VORTICE (Talianske ventilátory), DANTHERM (Dánske rekuperácie a odvlhčovače), HYUNDAI ( Kórejska rekuperácia), VIESSMANN (Nemecká fotovoltika).

Patríme do programu Daikin Home Comfort Expert, je to program ktorý predstavuje špeciálnu službu šitú na mieru potrebám rezidenčných koncových zákazníkov. Partner, označený spoločnosťou Daikin ako Home Comfort Expert, bol podrobený prísnemu procesu výberu a je dôkladne oboznámený s produktami a technológiami spoločnosti Daikin. Na sklade má všetky dôležité Daikin jednotky vhodné pre domáce použitie a pravidelne sa zúčastňuje školení, a ďalšieho vzdelávania s cieľom poskytnúť vám tie najlepšie možné služby.

Home Comfort Expert partner sa môže vždy oprieť o technickú podporu spoločnosti Daikin a získať osobitné ustanovenia, záruky a podmienky pre reklamácie, z ktorých vy ako zákazník budete mať priamy prospech.
 
Spoločnosť Daikin vyrába výrobky najvyššej kvality a Home Comfort Expert partner poskytuje tú najlepšiu možnú podporu spolu vám pomôžeme vytvoriť dokonalý domov.
 
Naše skúsenosti...
Sme certifikovaný partner pre montáž tepelných čerpadiel Daikin a Panasonic a s predajom viac ako 1200 ks klimatizácií, 300 ks tepelných čerpadiel, 100 ks rekuperácií. Vďaka týmto číslam patríme k najväčším na Slovensku v danom odvetví. 
 
Našou výhodou je kompletná realizácia vykurovania a rekuperácie v rodinných domoch ako komplexné riešenie, ktoré zahŕňa aj technické zabezpečenie domu.
 

Nielen predajom ekologických zariadení vyjadrujeme náš záujem o lepšie životné prostredie. V roku 2019 vznikol projekt "Strom za každé predané zariadenie". Kedže sme chceli vysadiť čo najviac stromov, podarilo sa nám v spolupráci s Lesmi Slovenskej republiky vysadiť 1 200 stromov. Toto ohromné číslo zodpovedá počtu predaných zariadení od roku 2019.

Jedno je isté, aj v budúcnosti chceme prispievať k obnove našich lesov. Veď napokon, aj v názve našej spoločnosti máme ECO. A my chceme byť ECO.