Vážení zákazníci, naše predajne v Košiciach a Michalovciach sú od 19.4.2021 otvorené.

Tešíme sa na vás, Team ECO Technologies s.r.o.

Kariéra u nás

ODBORNÝ PREDAJCA pre región KE, PO

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste predovšetkým technický typ a nebojíte sa predávať produkty a služby, chcete sa stať súčasťou rastúcej firmy, máte rád nové výzvy, chcete ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, chcete sa tešiť z práce, ste kolektívny hráč a viete byť oporou pre svojich kolegov, tak poďte k nám! Hľadáme práve Vás!

Náplň práce Odborného poradcu u nás:

  • predaj produktov - Klimatizácie, Tepelné čerpadlá a Rekuperácie
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
  • aktívna práca a denné cestovanie vo zverenom regióne
  • obhliadky stavieb
  • technické poradenstvo
  • tvorba cenových ponúk
  • sústavné samovzdelávanie a tréningy.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zaškolenie a priebežné vzdelávanie na zvýšenie odborných a obchodných znalostí a zručností,
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve,
  • naplnenie a rozvoj schopností, kde si aj Vy organizujete Váš pracovný deň,
  • práca na TPP: fixná mzda + odmeny podľa odmeňovacieho systému bez hornej hranice,
  • mobilný telefón, služobný automobil, notebook
  • stravné lístky,
  • pomoc pri dohadovaní stretnutí,
  • podpora od marketingového oddelenia,
  • teambuildingové akcie.

Informácie o výberovom konaní

Ak hľadáte iba "prácu", tak toto nie je určite pre Vás. Ak hľadáte výzvu a máte radi vysoké pracovné tempo, jasné pravidlá, pošlite životopis na e-mail bocko@ecotech.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

platí do zmazania...

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské, stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

TZB, stavebníctvo, elektrotechnické, strojárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - základy
  • AutoCAD - základy

Vodičský preukaz - B

Pozícia je vhodná aj pre absolventa - Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax na obchodnej pozícii - výhodou
  • technické myslenie (priestorová predstavivosť, čítanie z projektov/výkresov/pôdorysov stavieb)
  • výborné komunikačné schopnosti (nebáť sa odmietnutia)
  • vysoké každodenné pracovné nasadenie
  • samostatnosť (konať, zasahovať, mať vysoký a úprimný záujem)
  • rýchlosť (vedieť rýchlo a správne reagovať na požiadavky)
  • čestnosť, nebáť sa niesť zodpovednosť za výsledky, vysoké morálne hodnoty, poctivosť
  • ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy

PLAT podľa odborných zručností vrátane mesačných prémií s pravidelným ročným rastom.

Niečo o nás...

Naša spoločnosť ECO Technologies s.r.o. bola založená v roku 2012 za účelom sprístupnenia energeticky nenáročných, kvalitných a overených výrobkov (tzv. ekologických technológií) v oblasti chladenia, vetrania, vykurovania a odvlhčovania v naozaj zaujímavých cenách a to nielen pre profesionálov z oboru, ale aj pre bežných zákazníkov.

Cieľom je ponúkať produkty, ktoré prispievajú ku zvýšeniu komfortu užívateľov a navyše im zabezpečia úsporu financií (nízka spotreba energie, vysoká účinnosť) a dlhodobú spokojnosť.

Aktuálny počet zamestnancov: 14

Adresa spoločnosti a miesto výkonu práce:

ECO Technologies s.r.o.
Moldavská cesta 43
040 11 Košice

Kontaktná osoba: Michal Bočko 0908 455 369
email adresa pre odosielanie životopisu: michal.bocko@ecotechnologies.sk

V skratke o nás
Spoločnosť ECO Technologies s.r.o. bola založená za účelom sprístupnenia energeticky nenáročných, kvalitných a overených výrobkov (tzv. ekologických technológií) v oblasti chladenia, vetrania, vykurovania a odvlhčovania v naozaj zaujímavých cenách a to nielen pre profesionálov z oboru, ale aj pre bežných zákazníkov. Cieľom je ponúkať produkty, ktoré prispievajú ku zvýšeniu komfortu užívateľov a navyše im zabezpečia úsporu financií (nízka spotreba energie, vysoká účinnosť) a dlhodobú spokojnosť.
Sledujete nás na