UPOZORNENIE: Momentálne pracujeme na aktualizácii cien podľa nových dodávateľských cenníkov. Preto Vás chceme milo upozorniť, že niektoré ceny sa môžu od uvedených na e-shope - líšiť. V takom prípade Vás samozrejme budeme kontaktovať.

Ďakujeme za pochopenie, Team ECO Technologies s.r.o.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli pre nákup v ECO Technologies s.r.o..

Skutočne nám záleží na Vašej spokojnosti a tak neustále hľadáme spôsoby, ako pre Vás skvalitňovať nami poskytované služby.

Dobré vzťahy s našimi zákazníkmi sú pre nás prvoradé, ale na ich budovanie je potrebná Vaša spätná reakcia. 

Preto sme vytvorili krátky dotazník, v ktorom môžete vyjadriť mieru Vašej spokojnosti so spoluprácou s ECO Technologies s.r.o. označením vybranej odpovede, alebo vyplnením textového poľa. Tento dotazník Vám nezaberie viac ako 3 minúty, pretože vieme, že Váš čas je pre Vás dôležitý. 

Vaše osobné údaje (ďalej len "OÚ") použijeme výlučne na interné účely a na spracovanie Vašej prípadnej požiadavky. Právny základ pre spracovanie OÚ je čl. 6 ods. 1 písm. f) GDPR a § 13 ods. 1 pís. f) zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane OÚ. Náš a aj Váš (oprávnený) záujem na spracovaní týchto OÚ vyplýva z cieľa odpovedať na otázky, resp. vyriešiť existujúce problémy, tým si zachovať, respektíve zvýšiť Vašu spokojnosť. 

 

 

 

 

Ďakujeme, vážime si to.

Tím ECO Technologies s.r.o. 

 

 

 

Informácie o tom, ako spracovávame Vaše osobné údaje, nájdete tu

 

 

V skratke o nás
Spoločnosť ECO Technologies s.r.o. bola založená za účelom sprístupnenia energeticky nenáročných, kvalitných a overených výrobkov (tzv. ekologických technológií) v oblasti chladenia, vetrania, vykurovania a odvlhčovania v naozaj zaujímavých cenách a to nielen pre profesionálov z oboru, ale aj pre bežných zákazníkov. Cieľom je ponúkať produkty, ktoré prispievajú ku zvýšeniu komfortu užívateľov a navyše im zabezpečia úsporu financií (nízka spotreba energie, vysoká účinnosť) a dlhodobú spokojnosť.
Sledujete nás na
&